Ubytování

Máte rádi dávno zapomenuté časy, kdy nešlo jen o peníze? Dobu, ve které nebyla televize ani internet, ale ve které byly lidé k sobě vlídnější, obklopovali se věcmi k dennímu použití, které byly prosté ale přesto úžasně propracované a dodnes „voní“?

Chcete si odpočinout od civilizace a opravdu prožít dovolenou v klidu a bez dnešního stresu?

Vážně se chcete vyspat v dobových postelích, jaké měli naši praprarodiče či tetičky na vsi?

Opravdu toužíte nebýt v zajetí techniky a v případě lijáku si obyčejně postaru popovídat nebo učíst kousek knihy?

Jestliže jste si alespoň v jednom případě odpověděli ano, pak náš penzion Fischerovy chalupy je tu pro vás! Jste u nás na správném místě a srdečně vítáni.

První etapa je již zprovozněna. Ubytovací kapacita je v současnosti 40 lůžek převážně ve čtyř-lůžkových apartmánech s vlastním sociálním zařízením. (Cena pokoje při 1 – 2 osoby = Kč 600,- za noc, při 3 – 4 osobách = Kč 1000,- za noc.)

Druhá etapa počítá s využitím rozlehlých půdních prostor pro vybudování velké variabilní místnosti, která bude využitelná jako společenská, vyučovací či pro ubytování stejné zájmové skupiny 20 – 30-ti osob. To vše s vlastním sociálním zařízením. (Práce již probíhají, v dohledné době plánujeme otevření.)

Třetí etapa je pouze výhledovým řešením v případě velkého zájmu o ubytování v naší lokalitě. Jedná se 2 - 3 apartmány umístěné nad hospodářským stavením pro ty, které potěší přítomnost zvířecích kamarádů.

Chcete více podrobností? Například pokoje u nás nejsou číslovány, ale jsou označeny příjmením, které se vztahuje k danému ubytování (příběhem, původem vybavení…).

Kuchyňka — tak je nazvané místo, určené pouze k uvaření ranní či večerní kávy, čaje mimo otevírací dobu hospody nebo k uložení vlastních potravin do společné lednice.

Chodby jsou zároveň expozicemi dobově používaných předmětů, v tomto případě cestovních zavadel, kufrů a kabelek.

Kuřárna — oddělená prostora pro kuřáky s výhledem na údolí s kozím stádečkem.

Knihovna — malé, ale milé vyplnění případných deštivých chvil.

Pokoj „U Petroušků“

„U Tesařů“

„U Benešů“

„U Škardů“

„U Kordíků“

„U Bláhů“

„U Kiliánů“

Ubytování připomínající vojenskou éru domu, nazvané po jednom z velitelů „U Emmerů“.

TOPlist